ÜRÜN GRUPLARI
Laboratuvar Çalışma Tezgahları
Çeker Ocaklar
Bio Güvenlik Kabinleri
Hassas Terazi Masası
Güvenlik Dolapları
Aksesuarlar
BıZDEN HABERLER
DELTA LABORATUVAR
İstanbul Kağıthane'de hizmete giren Delta Laboratuvar Sist. Tezg. San. Tic. Şti, laboratuar ile ilgili tüm mimari, elektrik ve mekanik işlerinde sizlerin en büyük yardımcısı ve ortağı oluyor. 2.000m2 fabrikasında hizmet veren Deltalab, sahip olduğu 15 yıla aşkın deneyimi ve bilgi...Laboratuvar Tezgahlari: Kenar Ve Orta Kenar Özellikleri

Kenar ve orta tezgah ana tasiyici ayaklarinda BORUSAN mamulü 40 x 60 x 2 mm DKP kutu profilden kullanilmaktadir. Laboratuvar tezgahlari için kullanilan ana konstrüksiyon ve tasiyici ayaklar tamamen asitlere karsi dayanikli,asitlere ve kimyasallara karsi mukavim EPOKSI bazli elektro statik toz firin boya ile boyanmaktadir.

Laboratuvar kenar ve orta tezgahlarinda tasiyici konstrüksiyonlarin yere basan ayaklarinda hem yere direk basmamasi hem de tezgahlarin kurulma asamasinda iken teraziye alinabilmesi için sert plastikten mamul ayarlanabilir pingo ayaklar bulunmaktadir.

Laboratuvar tezgahlari alt dolaplari müsteri istegine göre MDFLAM yada galvaniz çelik olabilmektedir. Laboratuvar tezgahlari dolap kapaklari 90 0 mentese ile açilabilmektedir. Laboratuvar tezgahlari çalisma zeminine kendiliginden düzlem olusturan ek parça içermeyen minimum 360 cm boyunda ve derinligi 75 – 80 cm olan tek parçadan olusan kimyasal ve asitlere karsi mukavim, yanmaya dayanikli, yüzeyi çizilmelere karsi dayanikli, anti bakteriyel 16 mm kalinliginda COMPACT LAMINAT dösenmektedir. COMPACT’ in 360 cm de bir olan ek yerlerinde ise EPOXY derz dolgusu kullanilmaktadir.

Laboratuvar Tezgahlari Raf Sistemleri

Laboratuvar tezgahlari (kenar tezgahlari) arkalarinda parapet elektrik kanali ve laboratuvar orta tezgahinin orta kisminda yine 1. sinif 1,20 mm kalinliginda galvanizlenmis sacdan imal edilmis 60 cm yüksekliginde çift katli rafi olan ve raf aralarinda 15x15 raf kolonlari ile desteklenmis medyasel raf sistemi bulunmaktadir. Ayrica bu raf sisteminin tasiyici medyasellerine elektrik prizleri ve istege göre gaz, hava, vakum ve drenaj su musluklari baglanabilmektedir. Böylece laboratuvar tezgahlari daha fazla alan kaybetmeden kullanilabilmektedir.

Laboratuvar Tezgahlari Içerisinde Tesisat Boslugu Mevcuttur

Laboratuvar Tezgahlari arkalarinda laboratuvar orta tezgahlarinin ise orta kisimlarinda tesisat boslugu mevcuttur. Bu tesisat bosluklarindan her türlü tesisat geçebilecek sekildedir. Ileride yeni eklenebilecek olan tesisatlar kolaylikla bu tesisat saftindan geçirilebilmektedir. Laboratuvar tezgahlari tamamen de monte olup istenildiginde sökülüp tasinabilir ve gittigi yere uyum saglayacak bir sistemdedir. Ayrica demonte olmasindan dolayi tezgahi ileriye yönelik uzatmak veya kisaltmak mümkündür.

Laboratuvar Tezgahlari Yapiminda Kullanilacak Evye Özellikleri

  • Eviye, asitlere mukavim, polipropilen malzemeden, enjeksiyonla, imal edilmis olmalidir.
  • Eviye 46*46*25 cm ölçüsünde olmalidir.
  • Eviye ile birlikte, yine polipropilen malzemeden, asitlere mukavim, sifon da verilmelidir.
  • Eviye, 80º C sicakliga kadar malzemelerle güvenle kullanilabilmelidir.
  • Eviye, asitlerle, alkalilerle, bazlarla ve korosif kimyasallarla güvenle kullanilabilmelidir.
lezzetaletleri Seo by reknova.com
devamı »
REFERANSLARIMIZDAN
Bahçeşehir Üniversitesi